Finansbank Kredi Kart İptali – Şikayet

4 Yıldır Finans bankası ile çalışmaktayım. Çalışmaktayım derken kredi kartım var.

Her ay Allaha şükürler olsun düzenli kredi kartımı ödüyorum, düzenli kart aidatımı ödüyorum geçenlerde kredi kartımı kaybetmişim. Çağrı merkezini aradım dedim kartımı kaybettim yenisini istiyorum falan filan durumu anlattım. Sonrasında çağrı merkezindeki kişi Fatih midir nedir? Bana dediki kartınızı yeniliyoruz onaylıyormusunuz? Bende onaylıyorum dedim.

Aradan 5 sn geçmeden dedim, ücreti varmı bu durumun dedi evet 12-13 lira dedi kesin bilgi alıp size döneyim beklermisiniz dedi beklerim dedim. sonrasından dedi 12 lira ücreti var. o zaman dedim kredi kartını iptal ettirin ben 4 senedir aynı kartı kullanıyorum ve düzenli kart aidatımı ödüyorum 1 kere kartımı kaybetmişim hemen ekstra para istiyorlar. ben iptal edin deyince bu sefer çocuk diyor ki iptal ekranını geçtik iptal edemiyoruz.

Şimdi size diyorum ki bu lafa inandınız mı?

Ben sigortacıyım, her gün kaçtane kasko, trafik iptal ediyoruz meblağalarıda 3000-5000 gibi yüksek meblağalı. bu kişi iptal edemeyeceğini söylüyor telefonla birbirimizi yiyoruz, ben diyorum iptalini yapın onaylamıyorum diyor ki onayladınız bi kere. yahu geri dönüşü olmayan sistem olur mu hiç? neyse ben ısrar ettikçe diyorki böyle konuşursanız telefonu kapatmak durumunda kalacağım hayır kapatamazsınız diyorum kartımın iptalini istiyorum dedim. bana en son şunu dedi yarın arayın iptal ettirebilirsiniz. Dedim peki şimdi ben bu ücreti yine ödeyecekmiyim evet ödeyeceksiniz demez mi. s… git lan dedim kapattım. sonrasında faturam geldi.

bir baktım ki 12 lira parayı çekmişler, 25 lira aldıkları aidat ücretini geri ödemişler. tabi ben yemin ettim bi kere finans bank şubesinin içine adımı atmam. Hatta o kadar büyük konuştum ki o şubeye girersem cenazem çıksın. sonrasında tabi yeni kartım gelecek. bu arada telefonda çağrı merkezindeki kişiye şunu diyorum adresim değişti yeni adresime gelsin kartım. aradan 1-2 hafta geçti. ooo yeni kartım çıkmış kargo firmasına gelmiş benim yeni adresimi finansbank alacağına  kargo firması mesaj atıyor telefonuma adresinizde bulunmadığınızdan teslim edilememiştir, yeni adres verin. 1 hafta sonra ikinci mesaj geliyor adresinizde tanınmadığınız için teslim edilememiştir. acaba hangi adresime geldilerde tanımıyorlar. 25 senedir oturduğum adresimemi (finansbank biliyor) yoksa 5 aydır oturduğum ne kargo firması ne de finansbankın bilmediği adresimdemi beni tanımıyorlar.

sonra aradan 2 hafta daha geçti aksiyona bakın. banka arayacağına kargo firmasından bir adam arıyor. Adres verirmisniz kartınızı getireceğim. Dedim iptal edilsin. sonrasından kart iptal edildi ve ileriye dönük bütün borçlar ilk ekstreme geldi. Allahın izniyle ödeyip kurtuldum…

Konu yorumlarınıza açık.Mutlaka yorumlarınızı yazın.

Allah bunların elinden cümlemizi kurtarsın.

Amin.


Konu alti islemler;

YASAL UYARI
- Bu sitede yazilan yazilar izinsiz hicbir yerde kullanilamaz.
- Post articles on this site can not be used anywhere else without permission.
-5651 sayılı yasaya göre Sitemizdeki mesajlara yazılacak yorumlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.

2 Responses to “Finansbank Kredi Kart İptali – Şikayet”

  1. erhan dal diyor ki:

    ben kredi kartı basvurusunda bulunmuştum nasıl iptal yapa bilirim

  2. güven diyor ki:

    Aman hocam yine ucuz yırtmışsınız. Finanasbank denen kurumun ne atm si çalışır ne internet bankacılığı çalışır kredi kartı kalkar istesem istemesemde her taksit işlemine +2 kendisi ekler. Bende 3-4 yıldır kullanıyorum ama en sonunda tek bir bankayla çalışmak için iptal ettireceğim.

Sizlerde Yorum Yazin

*

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to car insurance quotes, http://backlinksindexer.com and seo company
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
5651 sayılı yasaya göre Sitemizdeki mesajlara yazılacak yorumlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.